„WIEDŹMY” EWY CIELESZ – SPOTKANIE DKK DLA DOROSŁYCH W BIBLIOTECE W TRZCIELU

„WIEDŹMY” EWY CIELESZ – SPOTKANIE DKK DLA DOROSŁYCH W BIBLIOTECE W TRZCIELU.19 maja odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych, przedmiotem dyskusji była książka Ewy Cielesz „Wiedźmy”. Autorka przedstawia historię trzech kobiet: Olgi, Agaty i Amiry, które są głównymi bohaterkami tej powieści. Są na początku tej historii trzy odrębne wątki, które w końcu się splatają. Każdą z tych postaci spotyka w jakimś momencie życia tragedia, ale drogi, jakie wybierają, żeby wyjść na prostą są różne. Motywem przewodnim tych wszystkich historii są kontakty z wróżkami. Czy to jest dla nich dobre czy złe? Często zdarza się tak, że ludzie uzależniają się od tego typu porad i z czasem nie potrafią sami podejmować decyzji dotyczących ich życia. Autorka przenosi bohaterki w środowisko paranormalne, chwilami nie wiemy co jest prawdziwe a co jest fantazją. Każda z naszych bohaterek ma swoje tajemnice i traumy z dzieciństwa, które mają wpływ na ich decyzje w dorosłym życiu. Jest również w tej powieści wątek kryminalny, który ukazuje, jak czasami nieistotne zdarzenie może wywrócić nasze życie do góry nogami. Zapraszam do poznania historii tych trzech kobiet.