SPOTKANIE Z MONIKĄ SKIKIEWICZ I „KICIĄ KOCIĄ” W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ M. I G. W TRZCIELU I FILII BRÓJCE.

W majowy poranek nasze biblioteki odwiedziła animatorka Bajanka Monika Skikiewicz. Na spotkaniach były przedszkolaki z Zespołu Edukacyjnego w Trzcielu i Brójcach. Monika Skikiewicz z ramienia Wydawnictwa Media Rodzina przybliżyła dzieciom książki Anity Głowińskiej z serii „Kicia Kocia”. Przedszkolaki wykazały się dużą znajomością bohaterów tej serii. Przypomniały sobie, jak brzmią magiczne słowa: dzień dobry, proszę, dziękuję, przepraszam. Miały okazję zagrać melodię na dzwonkach Bajanki i układać puzzle z „Kicią Kocią”. Przeszły doskonale egzamin z chwili ciszy. Na koniec otrzymały piękne dyplomy i kolorowanki z „Kicią Kocią” oraz książki Moniki Sikiewicz z dedykacjami.

Spotkania zostały sfinansowane ze środków finansowych Biblioteki Powiatowej w Międzyrzeczu.

W.F.