Platforma Legimi w BPMiG w Trzcielu!

Serdecznie informujemy, iż Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Trzcielu od lipca 2019 r. dołączyła do platformy Legimi w ramach konsorcjum z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Gorzowie Wlkp. im. Zbigniewa Herberta.
Dzięki temu każdy czytelnik posiada możliwość bezpłatnego skorzystania z bogatej oferty e-booków i audioboków dostępnych za pośrednictwem Legimi. Kody uprawniające do korzystania z serwisu można pobrać w Bibliotece.
Zapraszamy 😀😉

Aby pobrać e-booka lub audiobooka

  1. Wejdź na stronę legimi.pl/wimbp_gorzow, wpisz otrzymany kod i zaakceptuj regulamin.
  2. Zarejestruj się podając nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło. Otrzymasz e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć.
  3. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi (iOS, iPhone, iPad, Android, w tym niektóre czytniki e-booków, Windows Phone, Windows 8 i 10) i czytaj oferowane e-booki lub słuchaj audiobooków. Aplikację można zainstalować na dwóch urządzeniach.
  4. Kod jest aktywny przez 30 dni, licząc od daty zalogowania. Zalogować się należy w miesiącu otrzymania kodu (w przeciwnym wypadku kod wygasa).
  5. Po wygaśnięciu kodu pobierz kod na kolejny miesiąc. Wejdź ponownie na stronę legimi.pl/wimbp_gorzow. Zaloguj się, wpisz kod i zsynchronizuj dane.
https://www.legimi.pl/wimbp_gorzow/