KOMIKSOWA WERSJA KONI I ICH EMOCJI – WARSZTATY PLASTYCZNE W NASZYCH BIBLIOTEKACH Z MAŁGORZATĄ MĄKOSĄ.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Trzcielu, 16 kwietnia miała zaszczyt gościć na warsztatach plastycznych Panią Małgorzatę Mąkosę. Tematem warsztatów były konie i ich emocje. Tym razem dzieci ze Szkoły Podstawowej w Trzcielu i Brójcach miały okazję nauczyć się malować uczucia koni w odsłonie komiksowej. W trakcie malowania Pani Małgorzata opowiedziała uczestnikom warsztatów co lubią jeść konie. Jakie rośliny im szkodzą, a jakie bardzo lubią. Dzieci naśladowały naszą rysowniczkę i dzięki temu powstały piękne prace, które ilustrują konie: zdziwione, złe, zaciekawione, wesołe i brykające. Prace z warsztatów można podziwiać w naszej bibliotece na wystawie – zapraszamy.