BIBLIOTEKA W PROJEKCIE „MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK”

Z radością informujemy, iż Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Trzcielu oraz filie w Brójcach i Lutolu Suchym zakwalifikowały się do udziału w projekcie „Mała książka – wielki człowiek” realizowanym przez Instytut Książki w ramach ogólnopolskiej kampanii promującej czytelnictwo. Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które przyjdzie do biblioteki biorącej udział w projekcie, otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start. Nowa edycja skierowana jest do dzieci urodzonych w latach 2014-2017.

Już od września… W gminnych bibliotekach na przedszkolaków i ich rodziców będą czekały bezpłatne „Wyprawki Czytelnicze”, a w nich: książka „Pierwsze czytanki dla…”, broszura dla rodziców „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki”, „Karta Małego Czytelnika”.

Już dziś serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału jesienią w naszym projekcie.

Więcej informacji na stronie:http://wielki-czlowiek.pl/blisko-6-tysiecy-bibliotek-w-nowej-edycji-projektu-mala-ksiazka-wielki-czlowiek/