Spotkanie z autorem bajek dla dzieci Wiesławem Drabikiem!

W ramach tygodnia bibliotek, 10 maja 2019 r. odbyło się spotkanie w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Trzcielu i Filii Brójce z autorem bajek i wierszy dla dzieci Wiesławem Drabikiem. Wiesław Drabik pochodzi z Krakowa, z wykształcenia jest chemikiem, z zamiłowania jest malarzem. Wydał już ponad dwieście bajek. Twórczość naszego gościa charakteryzuje się wesołymi i pełnymi humoru wierszowanymi historyjkami o ludziach i zwierzętach, które zawsze kończą się zabawną peuntą. Ostatnio pisarz poszerzył swoją twórczość i opisuje historie oraz legendy z różnych regionów Polski. Spotkanie dla dzieci było bardzo ciekawe i wesołe. Dzieci musiały rozwiązywać zagadki związane z twórczością gościa. Za każdą dobrą odpowiedź otrzymywały nagrodę. Na koniec spotkania dzieci dostały autografy od autora.