Spektakl TEATRU TAK „PIPI NADCHODZI” w BPMiG w Trzcielu i Brójcach!

14 maja br. w naszej Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Trzcielu i Filii Brójce gościł ze swoim spektaklem dla dzieci edukacyjny Teatr TAK. Przedstawienie miało tytuł „Nadchodzi Pipi”, treść zostało zainspirowana książką Astrid Lindgren „Pippi wchodzi na pokład”. Główna bohaterka przedstawia nam sposób, w jaki spędza wolne chwile w swoim domu, podczas nieobecności taty. Podczas zabaw towarzyszą jej policjant i przyjaciel Tommy. W trakcie spektaklu dzieci miały okazję poznać w języku angielskim nazwy: zwierząt, przyborów szkolnych, dni tygodnia oraz rzeczy, które są związane z czytaniem. Podczas zabawy interaktywnej aktorzy uczyli widzów zbierania skarbo – rzeczy, tańca animacyjnego „Amerykańskiej cha-chy”, zaklinania tygodnia, „Piosenki Szamana ”oraz marzeń na raz. W tej miłej i aktywnej atmosferze dzieci z Przedszkola w Trzcielu i Brójcach spędziły czas.