Rozpoczynamy przygodę “Mała Książka – Wielki Człowiek”

Drodzy Czytelnicy, oficjalnie zaczynamy przygodę z kampanią “MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK”! 😄🥰

⭐️Przedszkolacy (2014 do 2017) mogą odebrać w naszej bibliotece “Wyprawkę Małego Czytelnika” i sięgnąć po nagrody. 🙂

⭐️W wyprawce znajduje się karta do zbierania naklejek i książeczka “Pierwsze Czytanki dla…”! 😄

⭐️Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. Oprócz dyplomu przedszkolak otrzyma także drobny czytelniczy upominek.

⭐️Przypominamy, że kampania społeczna „Mała książka – wielki człowiek” realizowana jest przez Instytut Książki, a dofinansowana jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.