“MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK” – EDYCJA PROJEKTU 2021/2022.

👉Właśnie otrzymaliśmy przesyłkę z tegorocznej edycji projektu “MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK.” 🎁
👉Nasza biblioteka już po raz drugi zakwalifikowała się do tej akcji, z czego bardzo się cieszymy. 😁 Wiemy, że przynosi ona małym czytelnikom wiele radości i z powodzeniem towarzyszy im w przygodzie z czytaniem. 🥰
👉Zachęcamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 6 lat (roczniki 2015-2018) do udziału w tej kampanii.
👉Przedszkolacy mogą odebrać w naszej bibliotece “Wyprawkę Małego Czytelnika” i sięgnąć po nagrody. 🙂
👉Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. Oprócz dyplomu przedszkolak otrzyma także drobny czytelniczy upominek.
👉Więcej szczegółów w Oddziale dla Dzieci. 😁
👉Kampania społeczna Mała książka – wielki człowiek realizowana jest przez Instytut Książki, a dofinansowana jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.