KONKURS LITERACKI – „CZY ZNASZ TĘ BAŚŃ?”

Z okazji „Tygodnia Bibliotek” uczniowie klas trzecich z naszej Szkoły Podstawowej w Trzcielu wzięli udział w Bibliotece Publicznej M. i G. w Trzcielu w konkursie literackim: „Czy znasz tę baśń?”. Dzieci musiały się wykazać dużo wiedzą na temat twórczości autorów baśni takich jak: Hans Christian Andersen, Charlesa Perrault, Artur Oppman i Jan Brzechwa. Uczestnicy wybierali pytania drogą losowania. Zdarzały się pytania trudne, jak również łatwe. W trakcie konkursu było wiele emocji. Na koniec najlepsi laureaci tego turnieju otrzymali nagrody.

W.F.